Polecamy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości 

Statystyki

Odsłon : 1388419

Sklepik

 

 

Ponownie Wicemistrzowie PDF Drukuj Email
Młodzież - U13 Młodzik Młodszy rocz. 2002 - sezon 2014/15
Wpisany przez zibi   
wtorek, 02 czerwca 2015 00:06

 III Puchar Prezydenta Rudy Śląskie wyjechał do Włocławka

 

 

 

 

5 ALL-STARS:

MVP: Karol Lebiedziński -  TKM Włocławek
Król Strzelców: Kacper Kłaczek -   Pogoń Ruda Śląska
Najlepszy rozgrywający: Tomasz Pustelnik -  Pogoń Ruda Śląska
Najlepszy Obrońca: Adam Lewandowski - TKM Włocławek
Najlepiej Zbierający  -  Żebrok Mateusz  -  MOSiR Cieszyn

Filmiki- Zibi wgrywaja sie na YouTube co 2 godz.nowy


FOTO ZIBI


Wkrótce ukażą się Fotki pana Zbigniewa Pyploka

 Konkurs Rzutów Wolnych
:

1 Mateusz Bryniasrski -  MOSiR Cieszyn  7/10
2 Miłosz Baranowski - TKM Włocławek  6/10
Jan Szumilewicz - Gim 92 Ursynów  6/10
4 Sebastian Szewczyk - Pogoń Ruda Śląska 5/10
5 Wiktor Chorąziak - ŁKS PŁódź  4/10
Paweł Rudzik - Żubry Białystok  4/10
Ondrej Stangler - Jiskra Kyjov 4/10
8 Chramiec Patryk - Trójka Łódź  3/10

 Konkurs Sprawnościowo/Rzutowy:

1 Marcin Kowalczyk -  Trójka Sieradz  39 sek.
2 Maj Kacper - ŁKS Łódź 40 sek.
3 Boboryko Szymon - Żubry Bialystok  42 sek.
4 Twarog Sebastian - Kyjov Czechy  43 sek.
5 Bartosz Lato - Pogoń Ruda Śl.  46 sek.
Karol Lebiedziński - TKM Włocławek  46 sek.
7 Piotr Rejowski - Gim 92 Warszawa  47 sek.
8 Mateusz Żebrok - MOSiR Ceszyn  47 sek.


 Konkurs rzutów za 3 pkt. imienia Romana Dancha

1 Mikołaj Włodarczyk -  ŁKS Łódź  10/15
2 Jakub Olser - Jiskra Kyjov 7/15
Paweł Trypus - Żubry Bialystok  7/15
Marcin Kowalczyk - Trójka Sieradz  7/15
5 Łukasz Łośko - MOSiR Ciszyn 5/15
Kacper Nowociński - Gim 92 Ursynów  5/15
Łukasz Lipiński -ŁKS Łódź  5/15
Radek Monda - Jiskra Kyjov
5/15

Konkurs rzutowy dla trenerów: Szymon Kałuża -  MOSiR Cieszyn
Najmłodszy uczestnik turnieju (rocz. 2004.IX): Jan Kurowski -  Trójka Sieradz

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA
/ Wyróżnienia trenerów

1 TKM Włocławek -  Miłosz Baranowski
2 Pogoń Ruda Śląska  -  Radosław Pyplok
3 MOSiR Cieszyn  - Maciej Surzycki
4 Żubry Białystok  -  Szymon Boboryko
5 Gim 92 Ursynów Warszawa  - Nowociński Kacper
6 ŁKS Łódź  -  Aleksander Lisowski
7 Trójka Sieradz  - Patryk Chramiec
8 Iskra Kyjov - Radek Monda


FINAŁ:
POGOŃ Ruda Śląska -  TKM Włocławek  66 : 68
mecz o VIII miejsce: Kyjov Czechy - Trójka Sieradz  51 : 45
mecz o V miejsce: Gim 92 Ursynów - ŁKS Łódź 
mecz o miejsce III: MOSiR Cieszyn -  Żubry Białystok  80 : 56

PLAY-OFF o miejsca V-VIII

Trójka Sieradz - ŁKS Łódź  19 : 69
Gim 92 Ursynów - Kyjov Czechy  72 : 38

PÓŁFINAŁY
Pogoń Ruda Śląska - MOSiR Cieszyn  63 : 52
Żubry Białystok - TKM Włocławek  40 : 50

GRUPA I

POGOŃ Ruda ŚL  -  ŻUBRY Białystok  61 : 58
TRÓJKA Sieradz – JISKRA Kyjov  40 : 34
POGOŃ Ruda ŚL – TRÓJKA Sieradz  83 : 16
ŻUBRY Białystok – JISKRA Kyjov 71 : 23

Żubry Białystok –  TRÓJKA Sieradz    95 : 36
POGON Ruda SL – JISKRA Kyjov   72 : 32

1 KS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA  6 pkt.
2 ŻUBRY BIAŁYSTOK  5 pkt.
3 TRÓJKA SIERADZ  4  pkt.                              
4 JISKRA KYJOV (CZECHY) 3 pkt.                 

GRUPA II
TKM Włocławek –  MOSiR Cieszyn  57 : 52
MOSiR Cieszyn – ŁKS Łódź  61 : 37
ŁKS Łódź  –  UKS GIM 92 Warszawa 44 : 46
UKS GIM 92 Warszawa  – TKM Włocławek 35 : 83
MOSiR Cieszyn – UKS GIM 92  81 : 39
Żubry Białystok –  TRÓJKA Sieradz    95 : 36
TKM Włocławek  –  ŁKS Łódź 44 : 33

1 TKM WŁOCŁAWEK  6 pkt.
2 MOSiR  CIESZYN  5 pkt.

3 UKS GIM 92 URSYNÓW  4 pkt.
4 ŁKS ŁÓDŹ 3 pkt.



WSPOMNIEŃ CZAR I TURNIEJ 2013

WSPOMNIEŃ CZAR II TURNIEJ 2014


Byli u nas:
WKS Śląsk Wrocław, WKK Wrocław, UKS 3X Trójka Sieradz, UKS Regis Wieliczka
ŻAK Żory, MOSiR Przeworsk,
JISKRA Kyjov (Czechy), MKKS Rybnik, MOSM Bytom, UKS Piątka Nowy Targ, TKM Włocławek, MOSiR Cieszyn, ŁKS Łódź, Gim 92 Warszawa, Żubry Białystok

MISTRZOWIE:
I 2013 - Pogoń Ruda Śląska
II 2014 - ŻAK Żory
III 2015 -TKM Włocławek

 

Poprawiony: wtorek, 16 czerwca 2015 17:09
 
 

Wspierają nas

Wsparcie Finansowe UM
dla sekcji KSP:
Koszykówka i Zapasy

Hymn