Polecamy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 93 gości 

Statystyki

Odsłon : 1388431

Sklepik

 

 

IV miejsce Pogoni w V Jubileuszowym Międzynarodowym Turnieju Koszykówki chłopców o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej PDF Drukuj Email
Młodzież - Mlodzież sezon 2016/2017
Wpisany przez zibi   
poniedziałek, 05 czerwca 2017 15:08

 V Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Koszykówki chłopców o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej  organizowany w ramach Dnia Dziecka 2017

Puchary, medale, statuetki i nagrody wręczali:

Vice Prezydent Rudy Śląskiej: Michał Pierończyk
Wydział Kultury i Sportu Rudy Śląskiej: Jerzy Siwy
Prezes Pogoni: Mikołaj Maślanka
Vice Prezes Pogoni Andrzej Krupski
Kierownik Pogoni: Krzysztof Pustelnik
oraz Zbigniew Bytomski


KLASYFIKACJA KOŃCOWA / Wyróżniony w drużynie

1 MKS Grójec  - Oliwier Szczaęsny
2 UKS Chromik Żary –Marcin Lepko
3 UKS Trójka Sieradz  - Robert b Wewersowicz
4 KS Pogoń Ruda Śląska – Robert Krząkała
5 Sokół Miedzychód – Tomasz Tomaszewski
6 BG TAMM Bletigheim – Lukas Siegle
7 UKS Trójka Olsztyn –
8 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki – Maksymilian Oszako

MVP:
Kacper Poradzki - MKS Grójec

 



 ALL-STARS:

Kochut Jakub
– UKS Chromik Żary
Cania Bartek – MKS Grójec
Chramiec Patryk – UKS Trójka Sieradz
Respondek Paweł – KS Pogoń Ruda Śląska
Zgrajek Kamil – Sokół Międzychód








 Konkursy:

,,Za trzy punkty,, im. Romana Dancha
Kacper Poradzki
MKS Grójec

 Skills Challenge:
Jakub Kochut
Chromik Żary

 Osobiste:
Oliwier Dzik
UKS Probasket Mińsk Mazowiecki

FOTO ZIBI


FILMIKI ZIBI (wszystkie do środy)



mecz o VII miejsce:
Probasket Mińsk Mazowiecki - UKS 3 Olsztyn  25 : 32 MVP: Bartosz Soból
mecz o V miejsce: Pogoń Ruda Śląska - UKS 3 Sieradz  27 : 54 MVP: Robert Wewersowicz
mecz o III miejsce: Sokół Międzychód -
BG Tamm/Bletigheim 54 : 40  MVP: Filip Wicenty
Finał: MKS Grójec - UKS Chromik Żary  80 : 44 MVP: Bartłomiej Kwieciński

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Wyróżnienie trenera
1
2
3

4
5
6
7
8



Play-Off  V-VIII:
BG Tamm/Bletigheim Niemcy - UKS 5 Olsztyn  44 : 39 MVP: Louis Haueise
Probasket Mińsk Maszowiecki - Sokół Międzychód  33 : 41  MVP: Kamil Zgrajek
Półfinał I-VI:
UKS 3 Sieradz - Chromik Żary 22 : 62 MVP: Kamil Rak
Pogoń Ruda Śląska - MKS Grójec  32 : 96 MVP: Mikołaj Kot

Grupa ,,A,,:
UKS Trójka Sieradz  6 pkt,.
KS Pogoń Ruda Śląska  5 pkt.

BG Tamm/Bletigheim Niemcy  4 pkt.
Probasket Mińsk Mazowiecki 3 pkt.

Grupa ,,B,,
MKS Grójec 6 pkt.
UKS Chromik Żary 5 pkt.

MIKST Międzychód  4 pkt
UKS Trójka Olsztyn  3 pkt.

WYNIKI GRUPOWE

Pogoń Ruda Śląska  - Trójka Sieradz  57 : 59  MVP: Jan Kurowski
MKS Grojec -  Chromik Żary 68 : 30 MVP: Oliwier Szczęsny
BG Tamm/Bletigheim  - Pogoń Ruda Śląska 56 : 69  MVP: Paweł Respondek
Trójka Sieradz -  Probasket Mińsk Mazowiecki  46 : 30 MVP: Marcin Nikielski
Trójka Olsztyn  -  MKS Grójec  26 : 89  MVP: Jakub Rak
MIKS Międzychód  -  Chromik Żary  37 : 48  MVP: Jakub Kochut
BG Tamm/Bletigheim – Probasket Mińsk Mazowiecki  42 : 31 MVP: Lukas Siegle
Trójka Olsztyn – MIKS Międzychód 24 : 35  MVP: Tomasz Tomaszewski
Pogoń Ruda Śląska – Probasket Mińsk Mazowiecki  46 : 35 MVP: Łukasz Rotyński
Trójka Olsztyn – Chromik Żary  31 : 45  MVP:
BG Tamm/Bletigheim – Trójka Sieradz  39 : 50  MVP: Kacper Ryl
MKS Grójec – MIKS Międzychód  75 : 33 MVP: Franciszek Przybytniak

MVP MECZU PO MECZU :







GRUPA 1
GRUPA 2
GRUPA 1
GRUPA 1
GRUPA 2
GRUPA 2
GRUPA 1








GRUPA 2
GRUPA 2
GRUPA 1
GRUPA 2
GRUPA 2
PLAY-OFF 5-8
PLAY-OFF 5-8



Półfinał
Półfinał
o 7 miejsce
o 7 miejsce
o 5 miejsce
o 3 miejsce
Finał


 
 

Wspierają nas

Wsparcie Finansowe UM
dla sekcji KSP:
Koszykówka i Zapasy

Hymn