VI Puchar Prezydenta r.2006 Ruda Śl. 8-10.VI.2018

Puchar Prezydenta Rudy Ślaskiej wyjechał do Grójca. Zespół trenera Jacka Siedlickiego i Ireneusza Juraszewskiego nie miał sobie równych. Pięc spotkań + Grójec reszta świata, jak najbardziej zasłużone zwycięstwo sadowników z Mazowsza

 

 

 

 

MVP:
Bzowski Mateusz
MKS Grójec

TOP 10 Najlepsi Strzelcy Turnieju

1 Samuel Gusławski  120 (12×3)
2 Antoni Juraszewski 98  (10×3)
3 Franciszek Soński 92  (1×3 )MOSM Bytom
4 Wiktor Tkaczyk 90 Nysa Kłodzko
5 Karol Smagur 78  (2×3)
6 Antoni Marciński – MKS Grójec
7 Daniel Odunayo  59 Śląsk Wrocław
8 Hubert Gaik 75 MKS Grójec
9 Jędrzej Musiał  51 Ślask Wrocław
10 Jędrzej Nęcki 46 Śląsk Wrocław

mecz o VII miejsce: Trójka Sieradz – Pogoń Ruda Śląska  50 : 48 STATYSTYKI
mecz o V miejsce: Regis Wieliczka – Stela Cieszyn MVP: Tomasz Trela 43 : 53 STATYSTYKI
mecz o III miejsce: Śląsk Wrocław – MOSM Bytom  59 : 60 MVP: Patryk Ludwiński STATYSTYKI
FINAŁ: MKS Grójec – Nysa Kłodzko  64 : 45 MVP: Miłosz Wisniewski STATYSTYKI

FILMIKI ZIBI

FOTO ZIBI

Krótkie filmiki na moim profilu FB

 

5 ALL-STARS:

Samuel Gusławski
Nysa Kłodzko
Franciszek Soiński
MOSM Bytom
Daniel Odunayo
Śląsk Wrocław
Bartosz Fiejkowski
MKS Grójec
Mateusz Czarnojan
Stela Cieszyn

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA /  Wyróżnienie trenera

1

 

MKS
Grójec

3 Dąbrowski
5 Wiśniewski
8 Juraszewski
12 Obel
23 Honory  >
24 Łącki
32 Pękacki
34 Marciński
43 Fiejkowski
44 Woźny
77 Gaik
85 Bzowski
88 Poradzki

2

 

Nysa
Kłodzko

4 Tomkiewicz
5 Tkaczyk >
6 Gusławski
7 Plata
8 Wojda
10 Kurowski
11 Prorok
12 Prorok
13 Ptaszyński
15 Kirsza
16 Łabowicz

3


MOSM
Bytom

1 Pleszczyński
2 Kościelecki
3 Pacześny
4 Trześniewski
5 Dramski
6 Kamela
7 Cisowski  >
8 Krassowka
9 Ludwinski
10 Urbański
12 Skaczyński
13 Soiński

4


Śląsk
Wrocław

2 Bem
3 Chałupa
5 Olesiński
6 Murowicki
7 Gielsa
8 Musiał >
9 Sobolewski
10 Nęcki
11 Musiał
12 Lipodalski
13 Surmiak
14 Rychlik
15 Odunayo
35 Nęcki

5

 

Stela
Cieszyn

4 Stoszek
7 Prochaska
8 Balcer
9 Holisz
10 Kuczera
11 Ogierman
12 Banot
13 Trela
16 Misztal
18 Czarnojan
15 Kwiczala >

6


Regis
Wieliczka

3 Ferenczak
4 Mosur
5 Wilk
6 Ciapała
7 Palonek
10 Bzdyl
12 Bilski
14 Filipów
21 Hankus >
23 Pisarski
33 Smagur
35 Puła

7


Trójka
Sieradz

2 Kozuń
3 Gmerek >
6 Zarębski
7 Miksa
9 Leśnik
10 Kwiatkowski
11 Jakubowski
12 Zarębski
13 Krawczyński
14 Szafrański
15 Domagalski

8


Pogoń
Ruda
Ślaska

4 Fragstein
5 Zych
6 Janus
7 Kopytko
8 Bulik
9 Poręba  >
10 Halamoda
Tabaszewski
12 Halamoda
13 Stary
14 Marks
15 Szal
6ż Nocoń
11ż Nowak
15ż Dulat

 

Grupa ,,A,,
Pogoń Ruda Śląska – MOSM Bytom 29 : 49 MVP Jakub Cisowski STATYSTYKI
Regis Wieliczka – MOSM Bytom 46 : 59 MVP: Soiński Franciszek 46 : 59 STATYSTYKI
Pogoń Ruda Śląska – Nysa Kłodzko  18 : 74 MVP: Wiktor Tkaczyk STATYSTYKI
Regis Wieliczka – Nysa Kłodzko 26 : 65 MVP: Tadeusz Kurowski STATYSTYKI
Regis Wieliczka – Pogoń Ruda Śląska  43 : 27 MVP: Antoni Pisarski STATYSTYKI
Nysa Kłodzko – MOSM Bytom 82 : 53  MVP: Samuel Gusławski STATYSTYKI

1 MKS Nysa Kłodzko  6 pkt.
2 MOSM Bytom 5 pkt.
3 UKS Regis Wieliczka  4 pkt.
4
KS Pogoń Ruda Śląska 3 pkt.

Grupa ,,B,,
Trójka Sieradz – MKS Grójec  20 : 65 MVP; Antoni Honory STATYSTYKI
Trójka Sieradz – Stela Cieszyn  10 : 63 MVP: Maksymilian Stoszek STATYSTYKI
Śląsk Wrocław – MKS Grójec  23 : 63 MVP: Borys Woźny STATYSTYKI
Śląsk Wrocław – Stela Cieszyn 64 : 47  MVP: Daniel Odunayo STATYSTYKI
Stela Cieszyn – MKS Grójec 28 : 85  MVP: Jan Dabrowski STATYSTYKI
Śląsk Wrocław – Trójka Sieradz  53 : 13  MVP: Jędrzej Nęcki STATYSTYKI

1 MKS Grójec  6 pkt.
2 WKS Śląsk Wrocław 5 pkt.
3 Stela Cieszyn  4 pkt.
4 UKS Trójka Sieradz  3 pkt.

V-VIII: Regis Wieliczka – Trójka Sieradz 51 : 34  MVP: Wiktor Hankus STATYSTYKI
V-VIII: Pogoń Ruda Ślaska – Stela Cieszyn 26 : 84  MVP: STATYSTKI
Półfinał: Nysa Kłodzko – Śląsk Wrocław  66 : 61 MVP: Marcel Łabowicz STATYSTYKI
Półfinał: MOSM Bytom – MKS Grójec 40 : 71 MVP: Bartek Fiejkowski STATYSTYKI

Konkursy:

Big Shoot 10 metrów
Gusławski Samuel  – Nysa Kłodzko
2  Antoni Juraszewski – MKS Grójec
3  Łukasz Siemieniec – Regis Wieliczka

OSOBISTE: Eliminacje dla wszystkich zawodników na orliku, każdy zawodnik wykonuje 10 rzutów najlepszy wynik w konkursie zagra w Finale

1 Gusławski Samuel 8/10 – Nysa Kłodzko
2 Juraszewski Antoni 7/10 – MKS Grójec
3 Ludwiński Patryk 7/10 – MOSM Bytom
4 Trela Tomasz 6/10 – Stella Cieszyn
4 Zarembski Nikodem 5/10 Trójka Sieradz
5 Pisarski Antoni 4/10 – Regis Wieliczka
6 Rychlik Kontrat 3/10 – Śląsk Wrocław
7 Halamoda Marek 3/10 – Pogoń Ruda Śląska

DRUŻYNOWO: WKS Ślask Wrocław 55 % skuteczności

SKILLS CHALLENGE:

Eliminacje dla wszystkich zawodników na orliku najlepszy czas w drużynie zagra w Finale

1 Rychlik Tomasz – Śląsk Wrocław 16,55
2 Kurowski Mateusz – Nysa Kłodzko 17,82
3 Kuczera Samuel – Stela Cieszyn 21.30
4 Ludwiński Patryk – MOSM Bytom 25,16
5 Miksa Antoni – Trójka Sieradz 27.10
6 Ferenczak Jakub – Regis Wieliczka 32.06
7 Juraszewski Antoni – MKS Grójec  38.22

 

KONKURS ,,TRÓJEK,, im. Romana Dancha

Antoni Juraszewski
MKS Grójec

 

 

 

 

 

MECZ GWIAZD: MKS Grójec  vs ,,Reszta Świata,,

 
 

Wspierają nas

Wsparcie Finansowe UM
dla sekcji KSP:
Koszykówka i Zapasy

Hymn