U13 Młodzik rocz.2006 i mł. sezon 2018/19 Drukuj
Młodzież - Mlodzież sezon 2018/2019

Gramy w finale B

Najbliższy mecz

14.03.2019 16:00     KS Pogoń Ruda Śląska - MKKS Rybnik

 

FINAŁ  ,,B,,

MKKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska   118 : 44
Punkty: Tabaszewski 13, Marks 12, M. Halamoda 9, Poręba 4, M. Halamoda 4, Zych 2
KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom  62 : 59 po dogrywce
Punkty: Tabaszewski 22, Marks 16, M. Halamoda 8, Bulik 2,Szal 2, Nowak 2
KS Pogoń Ruda Śląska - Żorska Akademia Koszykówki I    55 : 59
Punkty: Szal 18, Marks 12, Halamoda M. 7, Tabaszewski 6, Fragstein 4, Halamoda Mi. 4, Zych 2, Golik 2
MCKiS Jaworzno - KS Pogoń Ruda Śląska   69 : 58
Punkty: Tabaszewski 22, Marks 15, Halamoda Ma. 10, Poręba 4, Frahstein 2, Zych 2, Nowak 2, Halamoda Mi 1


07.02.2019 17:00     Miejski Czeladzki Klub Sportowy - KS Pogoń Ruda Śląska    

14.03.2019 16:00     KS Pogoń Ruda Śląska - MKKS Rybnik 
18.03.2019 16:00     KS Pogoń Ruda Śląska - Żorska Akademia Koszykówki II 
21.03.2019              UKS MOSM Bytom - KS Pogoń Ruda Śląska   
28.03.2019 16:00     KS Pogoń Ruda Śląska - MCKiS Jaworzno   
04.04.2019              Żorska Akademia Koszykówki I - KS Pogoń Ruda Śląska    
11.04.2019 16:00     KS Pogoń Ruda Śląska - Miejski Czeladzki Klub Sportowy   
25.04.2019              Żorska Akademia Koszykówki II - KS Pogoń Ruda Śląska

Pierwsza runda
UKS MOSM Bytom II - KS Pogoń Ruda Śląska
27 : 70
Punkty:
Tabaszewski 23, Halamoda Mi 14, Marks 11, Halamoda Ma 7, Zych 4, Nocoń 4, Szal 3, Golik 2, Nowak 2
KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom II   36 : 95

Punkty:
Halamoda M. 9, Nowak 6, Szal 5, Marks 4, Tabaszewski 4, Frakstein 2, Zych 2, Golik 2, Poręba 1
Żorska Akademia Koszykówki I - KS Pogoń Ruda Śląska brak wyniku
MCKS Czeladź - KS Pogoń Ruda Śląska 75 : 60

Punkty:
Tabaszewski 15, Szal 12, Halamoda M. 8, Poręba 6, Halamoda Mir 5, Golik 4, Kopyto 3, Fragstein 2, Bulik 2, Nowak 2, Zych 1
KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Dąbrowa Górnicza 54 : 82

Punkty:
Tabaszewski 10, Marks 9, Szal 8, Halamoda M. 7, Fragstein 5, Halamoda Mir 3, Zych 2, Golik 2, Kopyto 2, Poręba 2, Bulik 2,KS Pogoń Ruda Śląska - MCKiS Jaworzno  69 : 64
Punkty:
Tabaszewski 27, Szal 11, Zych 6, Marks 6, Halamoda Mi. 5, Halamoda Ma 4, Golik 2, Poręba 2

TABELA

FOTO ZIBI

Runda rewanżowa
KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom  52 : 79
Punkty: Marks 17, Tabaszewski 12, Szal 6, Poreba 5, Fragstein 3, Holomoda M.3, Golik 2, Bulik 2, Nowak 2
UKS MOSM Bytom II - KS Pogoń Ruda Śląska  90 : 24
Punkty: Marks 6, Halamoda M. 5, Poręba 3, Zych 2, Golik 2, Tabaszewski 2, Halamoda M. 2, Nowak 2
KS Pogoń Ruda Śląska - Żorska Akademia Koszykówki I   76 : 74

Punkty: Halamoda M. 22, Marks 15, Poręba 10, Fragstein 8, Zych 8, Halamoda Mi 6, Tabaszewski 5, Golik 2
KS Pogoń Ruda Śląska - MCKiS Czeladź   40 : 82
Punkty: Tabaszewski 11, Fragstein 10, Marks 8, M. Halamoda 3, Zych 2, Kopyto 2, Poręba 2, Nowak 2
MKS Dąbrowa Górnicza  - KS Pogoń Ruda Śląska  56 : 49
Punkty: M. Halamoda 15, Tabaszewski 12, Marks 7, Poręba 4, Mi. Halamoda 4, Nowak 4, Fragstein 3
KS Pogoń Ruda Śląska - MCKiS Jaworzno  56 : 74
Punkty: Poręba 12, Zych 7, M.Halamoda 7, Tabaszewski 7, Mi Halamoda 7, Marks 6, Fragstein 5, Nowak 3, Bulik 2

TABELA PO PIERWSZEJ RUNDZIE

1 MOSM Bytom II 24
2 MKS Dąbrowa Górnicza 22
3 MCKS Czeladź 19
4 MCKiS Jaworzno 19
5 KS Pogoń Ruda Sląska 15
6 MOSM Bytom 15
7 ŻAK Żory I 10

Skład / mecze / punkty po pierwszej rundzie

Piotr Tabaszewski 11 / 128
MAREK HALAMODA 11 / 90
MARCEL MARKS 10 / 89
Dominik Poręba 10 / 47
Mirosław Halamoda 10 / 47
Kajetan Szal 6 / 45
Paweł Fragstein 10 / 38
Marcel Zych 10 / 36
Mateusz Nowak 10 / 23
Szymon Golik 9 / 18
Jakub Bulik 10 / 8
Jakub Kopyto 10 / 8
Łukasz Nocoń 3 / 4
Mateusz Dulat 6 / 0 
Filip Zabrocki 1 / 0       
Szymon Stary 2 / 0